Runy a dźwięki

Każdej runicznej literze przyporządkowany jest dźwięk. My zbytnio nie doceniamy znaczenia dźwięków w naszym świecie. A dźwięki przecież tak mocno wpływają na nas, naszą psychikę i nasze ciało.

Od dźwięku podobno to wszystko się zaczęło. Mówi o tym najświętsza księga zachodniej cywilizacji a sama Biblia " Na początku było Słowo ..."ciekawe czy ktokolwiek zdaje sobie sprawę co to tak naprawdę oznacza...

Czy wiesz, ze siła dźwięku, która mieszka w naszych krtaniach ma moc zmieniania wszechświata?

Akustyczna fala dźwięku potrafi być najsilniejszą bronią, od której padają mury Jerycha, albo cudownym lekarstwem, o czym wiedzą ci, którzy kiedykolwiek doświadczyli na sobie błogiego działania tybetańskich mis.

Tak samo fale dźwiękowe wytwarzane w naszych gardłach otwierają przed nami olbrzymi wachlarz możliwości. Medytacje z dźwiękiem przynoszą bardzo szybko wprost niewiarygodne efekty. Jest to rodzaj techniki dla "opornych" praktykowany w każdej tradycji, która z błogosławieństw medytacji korzysta.

Taką również możliwość daje praca z dźwiękami run. Jeśli wypełnisz nimi przestrzeń rezonować ona będzie z energiami ukrytymi głęboko w twojej podświadomości. Są to tak silne energie, że można je porównać do armii mitycznych olbrzymów.

Przypisany danej runie dźwięk ma taka sama wibrację energetyczną, a co za tym idzie identyczne właściwości, jak sama runa. Na zasadzie rezonansu poruszy odpowiadającą mu energię z twojej podświadomości. W ten sposób dźwiękiem możesz obudzić potrzebnego ci w danym momencie "olbrzyma" J .

Runa Nazwa Przypisany runie dźwięk
Fehu f
Uruz u
Thurisaz Th (jak w ang. that)
Ansuz a
Raidho r
Kenaz k
Gebo g
Wunjo w
Hagalaz h
Nauthiz n
Isaz i
Jera j
Runa Nazwa Przypisany runie dźwięk
Eihwaz coś pomiędzy 'e' / 'i'
Pertho p
Algiz z
Sowilo s
Teiwaz t
Berkano b
Ehwaz e
Mannaz m
Laguz l
Ingwaz ng
Dagaz d
Othala o
Wyrd t