Karty z runami

Runy proste i skuteczne
Ewa Kulejewska

Jednym z najwspanialszych narzędzi do samodoskonalenia są runy, dar Odyna, magiczne znaki pomagające nam radośniej i pełniej cieszyć się życiem.

Znajdziesz w nich przyjaciela, doradcę, powiernika, opiekuna, a także obrońcę w chwilach zagrożenia. Wykorzystasz je jako talizmany, amulety, przy przepowiadaniu przyszłości i analizie teraźniejszości.

Piękne, ciepłe karty z czytelną symboliką znaku oraz krótką podpowiedzią interpretacji runy (na karcie) pozwalają na szybkie i łatwe nauczenie się ich znaczenia.

Wszystkie karty są opisane w książce w sposób przejrzysty, przez co książka może być z powodzeniem wykorzystywana przez wszystkich, również przez tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z runami.

Cena zestawu: 37.32 zł

Runy Magia i Moc Karty Runy potęgi przyrody Komplet run z drewna - okragły Komplet run z drewna - prostokątny
Runy stały się modne nie tylko w Polsce. Ludzie na całym świecie korzystają z daru Odyna, by poznać swoją przyszłość, podjąć kluczowe decyzje lub po prostu poznać siebie. Jeśli masz zamiar zacząć pracę z nimi, skorzystaj... To najpiękniejsza talia runiczna, jaka została wydana w Europie. I choć sama nieco się przyczyniłam do jej wydania, pisząc instrukcję, to moja zasługa jest tu minimalna, więc mogę z czystym sumieniem ją chwalić... Runy futharku klasycznego (starszego) okrągłe, wycięte i wypalone w drewnie, lekkie i starannie wykonane. Drewno na te runy nie jest specjalnie ścinane, do ich wyrobu wykorzystuje się jedynie... Runy futharku klasycznego (starszego) prostokątne, wycięte i wypalone w drewnie, lekkie i starannie wykonane. Drewno na te runy nie jest specjalnie ścinane, do ich wyrobu wykorzystuje się jedynie...
Cena: 41,99zł Cena: 28,80zł Cena: 49,49zł Cena: 49,49zł